Zapsiki dla fundacji i stowarzyszeń – szkolenia i konferencje

Witam – �?ucja Krasowska. Piszę do Was z mojej niewielkiej miejscowości: Narewka, województwo śląskie. Od paru lat poświęcam swój wolny czas na wolontariat w ramach zaprzyjaźnionych instytucji NGO: FUNDACJA EDUKACJI SPO�?ECZNEJ, FUNDACJA SZKOLENIA MENEDŻERÓW, STOWARZYSZENIE „NASZE DZIEDZICTWO”, oraz STOWARZYSZENIE ROZWOJU P�?GOWA (Korzystając z okazji wielki szacunek dla mojego pracodawcy, za dotacje na moje działania:
http://www.wyjazdyintegracyjne.info.pl
).
Celem powstałego tu bloga jest mocne rozreklamowanie wolontariatu. I oczywiście darmowe szkolenie osób pracujących pro publico bono.
Szkolenie – od tego zaczniemy mojego bloga. W mojej bowiem opinii praktyczne szkolenia – tego najbardziej brak wolontariuszom. Na początek opiszemy problem „typologia organizacji non profit”. Nastepny temat to „czy aktywista zbiera na swoją emeryturę”. Wyjaśnimy też różne „sektory” w trzecim sektorze: od organizacji edukacyjnych przez zielonych i wegetarian po organizacje religijne. Czy jeszcze coś Was ciekawi?. Te szkolenia przecież mają odpowiadać na Wasze potrzeby.
Namawiam do odwiedzania mojego bloga.
PS. Czuję się w o obowiązku ukłonić się moim lojalnym sponsorom: Szkolenia Zarządcze Sp. z o.o., „RENBUD”, „TS SYSTEMS” , Multimet sp. z o.o., UNIWAG Andrzej Starzyk

1 komentarz do "Zapsiki dla fundacji i stowarzyszeń – szkolenia i konferencje"

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie nigdy opublikowany, ani udostępniony. Pola obowiązkowe oznaczono *

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>